کد خبر : 202546
تاریخ انتشار : دوشنبه 11 مهر 1401 - 19:15

دانلود زیرنویس سریال Defending Jacob 2020 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال Defending Jacob 2020 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال Defending Jacob 2020 نیل لاگویدیس، دستیار دادستان منطقه، از اندی باربر در برابر هیئت منصفه سؤال می کند. ماه‌ها قبل، اندی خود یک ADA محترم است و با همسرش لوری و پسر ۱۴ ساله‌شان جیکوب در نیوتن، ماساچوست، زندگی حومه‌ای و محتوایی دارد. وقتی یکی از همکلاسی های جیکوب، بن ریفکین، با

دانلود زیرنویس سریال Defending Jacob 2020 نیل لاگویدیس، دستیار دادستان منطقه، از اندی باربر در برابر هیئت منصفه سؤال می کند. ماه‌ها قبل، اندی خود یک ADA محترم است و با همسرش لوری و پسر ۱۴ ساله‌شان جیکوب در نیوتن، ماساچوست، زندگی حومه‌ای و محتوایی دارد. وقتی یکی از همکلاسی های جیکوب، بن ریفکین، با ضربات چاقو در پارکی در نزدیکی مدرسه راهنمایی آنها پیدا می شود، اندی به دلیل اعتراضات لاگویدیس مبنی بر اینکه حضور اندی می تواند تضاد منافع را ایجاد کند، پرونده به او محول می شود. اندی و کارآگاه پم دافی از دانش آموزان مدرسه سوال می کنند، اما نمی توانند انگیزه قتل را تشخیص دهند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس سریال Defending Jacob 2020 - بلو سابتایتل

زیرنویس سریال Defending Jacob 2020 در حالی که جیکوب به طور خصوصی در مورد بن سوال می کند، جیکوب به اندی و لوری می گوید که بن دوست نداشتنی است و بعداً به خاطر همدردی دروغین اغراق آمیز همکلاسی هایش در مورد مرگ بن به اندی ابراز ناراحتی می کند. دافی یک مظنون احتمالی، لئونارد پاتز، یک شکارچی جنسی محکوم را کشف می‌کند، اما به اندی توصیه می‌شود تا زمانی که شواهد محکمی پیدا کنند، او را نیاورد. در آن شب، اندی یک تابلوی پیام آنلاین را برای یادبود بن پیدا می کند و پس از خواندن یک سری نظرات، از جمله یکی از دوست جیکوب، درک، که جیکوب را به قتل بن متهم می کند، آشفته می شود. اندی اتاق جیکوب را جست‌وجو می‌کند و چاقویی را پیدا می‌کند که با شرح سلاح قتل در جورابی در کشوی او پنهان شده است.

زیرنویس دفاع از جیکوب ۲۰۲۰ اندی و لوری در مورد چاقو و تابلوی پیام با جیکوب روبرو می شوند. جیکوب اصرار دارد که او هرگز از چاقو استفاده نکرده است و نظرات بی معنی است. اندی چاقو را از بین می برد. پلیس لئونارد پاتز را برای بازجویی می آورد اما نمی تواند او را در قتل دخیل کند و او آزاد می شود. مدت کوتاهی بعد، لین کاناوان، دادستان منطقه به اندی می گوید که تنها اثر انگشت یافت شده روی بدن بن متعلق به جیکوب است و جیکوب به مظنون اصلی این پرونده تبدیل شده است. کاناوان به اندی اطلاع می دهد که از پرونده حذف شده است و اندی وقتی می فهمد که لوگویدیس به جای او مأمور پیگرد قانونی شده است ناراحت می شود. پلیس حکم بازرسی را می گیرد و خانه آرایشگر را بازرسی می کند. در راه بازگشت از مدرسه به خانه، جیکوب پلیس را بیرون از خانه می بیند و با ترس آشکارا فرار می کند. هنگامی که در نهایت توسط یک افسر پلیس پیدا شد، او اصرار می کند که او بی گناه است، اما فاش می کند که او جسد بن را صبح روز مرگش پیدا کرده است و به کسی چیزی نگفته است زیرا می ترسید مقصر این موضوع شود. اندی و لوری متوجه می شوند که جیکوب قبل از محاکمه در صبح روز بعد، یک شبه در زندان نگهداری می شود. در همین حین در یک غذاخوری، لئونارد پاتز قبل از حذف، آلبوم عکسی را در گوشی خود که پر از عکس های بن ریفکین است، نگاه می کند.
اندی و لوری جوآنا کلاین، همکار اندی و یک وکیل مدافع مجرب را برای وکالت از جیکوب استخدام می کنند و ژاکوب اجازه دارد با قید وثیقه به خانه برود. اندی و لوری ژاکوب را از دسترسی به شبکه های اجتماعی محدود می کنند تا او را از پوشش رسانه ای این پرونده دور نگه دارند. اندی توسط فلاش بک های دوران کودکی اش تسخیر می شود و به لوری نشان می دهد که پدرش، که اندی گفته است وقتی اندی نوزاد بود خانواده اش را رها کرده است، در واقع یک قاتل محکوم است. لوری زیر سنگینی پرونده شروع به ترکیدن می کند: او به مرخصی موقت از شغلش به عنوان مدیر یک خانه کودکان به خانه فرستاده می شود، گاراژ آنها خراب می شود و بهترین دوستش ارتباطش را با او قطع می کند. بدون اینکه به اندی بگوید، او در مورد محکومیت پدرش به قتل تحقیق می کند و بریده های روزنامه قدیمی در مورد پرونده را با نام مستعار به خانه تحویل می دهد. اندی، اصرار دارد که لئونارد پاتز مظنون واقعی است، دافی را متقاعد می کند تا پرونده پاتز را برای او بفرستد. جوآنا لوری و اندی را نزد دکتر ووگل، روان‌پزشک متخصص در علوم رفتاری و ژنتیک می‌فرستد تا آنها را برای فرصتی که دادستان ممکن است از به اصطلاح “ژن قتل” به عنوان استدلال استفاده کند، آماده کند. در حالی که اندی از ژاکوب به عنوان یک کودک عادی یاد می کند، لوری به یاد می آورد که ژاکوب نسبت به والدین و دیگر فرزندانش سخت و گاهی پرخاشگر بود. اندی از این که لوری بگوید جیکوب توانایی خشونت را دارد ناراحت است، اما لوری اصرار دارد که در بی گناهی جیکوب شکی ندارد. سارا، یکی از همکلاسی های جیکوب، با کارآگاه دافی تماس می گیرد و به او می گوید که اطلاعاتی در مورد قتل بن دارد.
اندی از خانه نوجوانی به نام مت بازدید می کند که لئونارد پاتز را متهم به تجاوز جنسی به او کرده است. اندی تلاش می‌کند تا مت را زیر سوال ببرد، اما دیدار به حالت تقابلی تبدیل می‌شود و رفتار دفاعی مت باعث می‌شود اندی فکر کند که چیزی را پنهان می‌کند. بعداً، اندی پاتز را به آپارتمانش دنبال می کند و آدرس او را یادداشت می کند. اندی در خانه از دیدن سارا در حال ملاقات با جیکوب خوشحال می شود. اواخر همان شب، جیکوب به او می گوید که سارا معتقد است که درک بن را کشته است و پلیس مصاحبه دومی را با درک انجام داده است. جیکوب به طور خصوصی یک حساب کاربری مخفی در اینستاگرام ایجاد می کند، علیرغم قوانین والدینش که او را از شبکه های اجتماعی منع می کنند. در همین حال، لوری به طور فزاینده‌ای بی‌ثبات می‌شود، از همکاران سابقش جاسوسی می‌کند و به اندی دروغ می‌گوید که با یکی از دوستانش شام می‌خورد، در حالی که او واقعاً به تنهایی در یک غذاخوری غذا خورد. در ناهار خوری، زنی دوستانه به او نزدیک می شود که او به او اعتماد می کند. وقتی این زن نشان می دهد که نویسنده مستقلی است که روی داستانی برای مجله The Boston Globe’s Sunday Magazine کار می کند، لوری با وحشت بدون اینکه اصرار کند که نظراتش ثبت نشده است، آنجا را ترک می کند و به اندی درباره ماجرا چیزی نمی گوید. دکتر ووگل آزمایش های متعددی را برای تعیین هر گونه تمایلات روانی در جیکوب انجام می دهد و از اندی نمونه DNA می گیرد. دکتر ووگل فاش می کند که آنها نیز به نمونه DNA از پدر اندی نیاز دارند، اما او تنها در صورتی نمونه ای را ارائه می دهد که اندی خودش آن را به دست آورد. اندی علیرغم عصبانیت و ترس از پدرش، موافق است.

زیرنویس سریال Defending Jacob 2020 - بلو سابتایتل

زیرنویس Defending Jacob 2020 اندی در زندان با پدرش بیلی ملاقات می کند. اندی با بیلی دشمنی می کند و وقتی از کمک به او برای کاهش مجازات خودداری می کند، بیلی از دادن نمونه DNA خودداری می کند. مقاله ای در مجله ساندی گلوب که حاوی نظرات لوری در مورد انزوای خانواده اش است منتشر می شود و لوری بلافاصله پس از آن هنگام خرید مواد غذایی با مادر بن روبرو می شود. مادر بن با دیدن گاری پر از تنقلات چهارم ژوئیه به صورت لوری آب دهانش می اندازد. لوری لحظه ای از دوران کودکی جیکوب را به دکتر ووگل اعتراف می کند که در آن او سعی کرد با یک توپ بولینگ به پسری ضربه بزند اما توسط لوری متوقف شد و دکتر ووگل لوری را تشویق می کند تا برای مبارزات عاطفی خود به دنبال کمک باشد. اندی با درک روبرو می‌شود که به او می‌گوید جیکوب به «پورن‌های کاتر» علاقه دارد و چیزهای زیادی در مورد پسرش وجود دارد که اندی نمی‌داند. اندی همچنین با سارا صحبت می‌کند، که اعتراف می‌کند که او گاهی اوقات شبانه به بن پیام می‌دهد و او بعداً به او فشار می‌آورد. برای ارسال یک سلفی برهنه برای او؛ بن در ادامه به سارا گفت که اگر سارا با او سکس دهانی انجام ندهد، عکس را فاش می‌کند. برای گرفتن تلفن، فقط دو روز بعد متوجه شد که بن مرده پیدا شده و تلفنش هنوز مفقود شده است. اندی این اطلاعات را به جوآنا، لوری و جیکوب منتقل می کند و با احساس خیانت، جیکوب از دست سارا عصبانی می شود و معتقد است که او فقط زمانی را صرف کرده است. با او به دلیل گناه. وقتی سارا شروع به تماس می کند، از او دوری می کند. روز بعد، اندی و جیکوب به ماهیگیری می روند و جیکوب به اندی می گوید که می ترسد به زندان برود. اندی بعداً از جوآنا تماس گرفت که اخباری را در مورد بن فاش می کند. تلفن و پدر اندی که عوض شده اند به آزمایش DNA فکر می کند. اندی استنباط می کند که لوری پدرش را متقاعد کرده است که آزمایش DNA را انجام دهد. اندی همچنین یک سری تماس‌های قطعی آخر شب از مت، که صحبت نمی‌کند اما به نظر می‌رسد می‌خواهد، دریافت می‌کند.
جوآنا به تلفن بن دسترسی پیدا می کند، اما او و اندی هیچ مدرکی پیدا نمی کنند. لوگویدیس همچنین در مورد پدر اندی اظهارنظر بدی می کند و باعث می شود که او با عصبانیت لوگویدیس را به دیوار هل دهد. کارآگاه دافی به اندی هشدار می دهد که Loguidice تمام اطمینان دارد که دادستان در پرونده علیه جیکوب پیروز خواهد شد. جوآنا و اندی از فعالیت های آنلاین جیکوب، از جمله شوخی در مورد “روانی” بودن آگاه می شوند. اندی با عصبانیت در مقابل لوری با جیکوب روبرو می شود و جیکوب اکانت اینستاگرام را پاک می کند. در حالی که در اتاق استراحت زندان، پدر اندی خبری را می بیند که جیکوب، اندی و خودش را مقایسه می کند. در آن شب، یک ماشین آبی عجیب در بیرون از خانه باربر پرسه می زند و اندی و لوری را آزار می دهد و اندی تماس دیگری از مت دریافت می کند که درخواست ملاقات می کند. اندی ترتیبی می دهد که مت به جوآنا و دادستان درباره اتفاقات بین مت و پاتز بیشتر بگوید و مت فاش می کند که پاتز به بن ابراز علاقه کرده و در چند مورد با پسر در پارک صحبت کرده است. Loguidice معتقد است که داستان خیلی راحت است، اما حکم بازرسی در خانه پاتز صادر می شود. اندی از پدرش در زندان تماس گرفت و اندی و لوری با دکتر ووگل ملاقات کردند و او فاش کرد که آزمایش جیکوب برای “ژن قتل” منفی بود (تست اندی و بیلی مثبت شد) و این جهش در واقع از طریق مادر به ارث می رسد. با این حال، آزمایش هر سه باربر برای یک گیرنده خشونت‌آمیز نیز مثبت بود و توانایی جاکوب برای احساس همدلی ممکن است به خطر بیفتد، اطلاعاتی که لوری را آزار می‌دهد. اندی با مردی که در ماشین آبی رنگ است با یک لنگ روبرو می شود و به او می گوید که دور بماند. صبح روز بعد، اندی، لوری و جیکوب برای اولین روز محاکمه حرکت می کنند.

زیرنویس سریال Defending Jacob 2020 - بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال دفاع از جیکوب ۲۰۲۰ دادگاه با حضور اندی به عنوان دومین صندلی جوآنا آغاز می شود و قاضی دستور می دهد هر گونه ذکر پدر اندی ممنوع است. پس از اولین روز محاکمه، مرد سوار بر ماشین آبی توسط اندی دیده می‌شود و کارآگاه دافی از او می‌خواهد که ID را تحویل دهد، و او را به عنوان “عضله” اوباش سابق نشان می‌دهد که توسط پدر اولری می‌رود. سارا و ژاکوب تبادل پیام را از سر گرفتند و محاکمه ادامه یافت، لوگویدیس به زودی قاضی را با تمرکز بیش از حد روی اندی عصبانی کرد، چاقویی را بیرون آورد که احتمالاً همان مدل چاقوی گم شده جیکوب بود، و با استفاده از طغیان اندی علیه Loguidice در دادگاه. راهی برای آوردن کارآگاه دافی به جایگاه و اعتراف به اینکه پدر اندی در زندان است. در روز چهارم، جوآنا خبری دریافت می کند که مت از ایالت فرار کرده و شهادت نخواهد داد. Loguidice درک را به جایگاه می‌آورد، که داستانی را می‌خواند که توسط جیکوب در حال خیال‌پردازی درباره قتل بن است. اندی و لوری آن شب با هم صحبت می کنند و مشخص می شود که در حالی که لوری معتقد است جیکوب به قتل بن اعتراف می کند، اندی معتقد است که جیکوب به سادگی درباره جنایت خیال پردازی می کند زیرا تمام جزئیات داستان جیکوب در اخبار فاش شده است. در آن شب، پاتز نامه ای در پشت احضاریه می نویسد و به او دستور می دهد تا شهادت دهد و به قتل بن اعتراف می کند.
صبح روز بعد، جوآنا به اندی می گوید که پاتز قبل از کشتن خود اعتراف کرده است. پرونده یعقوب منتفی است. در پارکینگ، پدر بن با عصبانیت به آرایشگاه ها نزدیک می شود اما اولری او را مورد ضرب و شتم قرار می دهد و نشان می دهد که دوست بیلی است. آرایشگرها که در نیوتن احساس ناخوشایندی می کنند، قصد دارند به کلرادو نقل مکان کنند و لوری به خاطر باور اینکه جیکوب بن را کشته است، احساس گناه می کند. اندی با رئیس سابق خود کاناوان ملاقات می کند، که به اندی می گوید که پرونده پاتز در نهایت به دلیل “مجموع نشدن” چیزها بسته شد. اندی، با دیدن کلاغی که اولری را با آن تهدید کرده بود، به ملاقات بیلی در زندان می رود، جایی که او نتیجه می گیرد که بیلی اولیری را استخدام کرده است تا اعتراف پاتز را مجبور کند تا جیکوب را آزاد کند، اقداماتی که از طریق فلاش بک برای مخاطب آشکار می شود. آرایشگرها تعطیلات برنامه ریزی شده خود را به مکزیک می برند، جایی که جیکوب با دختری به نام هوپ به آنجا می رود. او با او به یک مهمانی می رود اما زود می رود و صبح روز بعد، زمانی که به نظر می رسد هوپ گم شده است با او روبرو می شود. اندی که با این احتمال که پدرش پاتز را به قتل رسانده است، متزلزل شده و دست و پنجه نرم می کند، به لوری نشان می دهد که او معتقد است که بیلی پاتز را کشته است و او را در شک و تردید دیگری قرار می دهد. هوپ زنده پیدا می‌شود، اما آرایشگران زودتر مکزیک را ترک می‌کنند و به نیوتن بازمی‌گردند، جایی که آماده می‌شوند تا حرکتی را انجام دهند و از نو شروع کنند. لوری به طور فزاینده ای از افکار پریشان خود مضطرب می شود و اندی و جیکوب را نگران می کند. او بعداً جیکوب را برای کوتاه کردن مو می برد و اندی متوجه می شود که دفترچه های عکس های کودک جیکوب را دور انداخته است. اندی سعی می‌کند با لوری که در باران با سرعت بالا می‌رود و در مورد قتل بن با جیکوب روبرو می‌شود تماس بگیرد.

زیرنویس Defending Jacob 2020 - بلو سابتایتل

زیرنویس سریال دفاع از جیکوب ۲۰۲۰ جیکوب ترسیده بارها و بارها این جنایت را انکار می‌کند، اما بعد تغییر می‌دهد و قبول می‌کند که بن را بکشد، اگر گفتن این حرف باعث می‌شود لوری سرعتش را کم کند. او از لوری التماس می‌کند که سرعتش را کم کند، اما لوری، با ابراز تاسف از اینکه واقعا نمی‌تواند تشخیص دهد که آیا پسرش قادر به قتل است یا نه و او هرگز حقیقت را نخواهد فهمید، ماشین را به یک پل هوایی می‌برد. سپس مشخص شد که شهادت هیئت منصفه بزرگ که داستان را قاب بندی می کند برای لوری است، نه ژاکوب، و Loguidice در تلاش است تا ثابت کند لوری عمدا باعث این حادثه شده است، و اصرار دارد که مشترک المنافع ماساچوست عدالت را برای جیکوب می خواهد. اندی که حقیقت را در مورد نیات لوری در آن روز نمی دانست، معتقد است که تصادف یک تصادف بوده و لوری پاک شده است. اندی با جاکوب که در کما به سر می برد و لوری که به شدت مجروح شده و به نظر می رسد هیچ خاطره ای از روز حادثه ندارد، ملاقات می کند. سپس اندی تنها به خانه برمی گردد، جایی که در اتاق جیکوب می نشیند و فکر می کند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ آگهی در سایت‌های خبری پربازدید

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح